Kurumsal

A KADİR FİLİZ İNŞAAT

Mimar Abdulkadir FİLİZ ile inşaat sektöründe 1983 yılında şahıs firması olarak faaliyete başlayan A KADİR FİLİZ İNŞAAT, bugüne kadar kendini sürekli yenileyen ve geliştiren bir firma profili kazanarak 2014 yılında şirketleşmiştir. İkamet amaçlı olmayan yapı sınıfında hizmet sağlayan firmamız binlerce m² fabrika, depo, okul, üniversite, inşaatı yaparak bu alanda büyük bir deneyim kazanmıştır. Nitelikli mühendislik, mimarlık projelerini hayata geçiren firmamız kurulduğundan itibaren öncü ve örnek nitelikte, kaliteli, yenilikçi birçok projeye imzasını atmıştır. Firmamız; inşaat sektöründeki uzun yıllara dayanan tecrübeleri ile sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip ederek; her geçen gün büyümeye katkıda bulunan ekibi sayesinde, güçlü mali yapısı ve teknik deneyimine güvenerek çalışmalarını sürdürmektedir.

DEKAD YAPI

2018 yılında yapı malzemeleri sektörünün ihtiyaçlarını ve müşteri beklentilerini tespit ederek, daha iyi şartlarda hizmet ve ürün sağlama düşüncesiyle A. Kadir FİLİZ tarafından kurulmuştur.Firmamız, ulusal ve uluslararası piyasada kendini kanıtlamış, kalitesi belgelenmiş marka ve malzemeleri tercih ederek toptan ve perakende ürün satışı hizmeti vermektedir. Yapı marketimizde Isı-ses yalıtım ürünleri, su yalıtım ürünleri, ses yalıtım ürünleri, yapı kimyasalları, iç ve dış cephe boyaları, endüstriyel boyalar, boya altı sarf malzemeleri, hırdavat ürünleri, el aletleri, elektrikli el aletleri, parke, duvar kağıdı satışı
yapılmaktadır. Firmamız özellikle Tarsus, Mersin, Adana bölgelerinde faaliyet göstermektedir.

MİSYONUMUZ

DEKAD YAPI ve A KADİR FİLİZ İNŞAAT faaliyette bulunduğu yapı market, inşaat, mimarlık sektörlerinde müşteri memnuniyetini birinci öncelikli hedefi kabul eder. Şirket politikamız; müşteri beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda en uygun çözümü; samimi, güvenilir, profesyonel bir anlayışla sunmaktır.

VİZYONUMUZ

Yüksek standartlarda ürün ve hizmet sağlayan, teknolojik gelişmeleri takip eden, yenilikçi, insana değer veren ve yüksek ticari itibarlı, alanında lider kuruluş olmaktır. Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, güçlü idari ve mali birikimi ile yer aldığı sektörlerde öncü firma olmayı hedeflemektedir.